Умови роботи з дилерами компанії «Автосклоцентр»

 

 1. Дилер компанії «Автосклоцентр» - це постійний клієнт, товар якому відпускається за дилерською ціною. Решта клієнтів отримують товар за роздрібною ціною.
 2. Дилер повинен проводити закупівлю товару у компанії «Автосклоцентр» на суму не менш ніж 5500 грн. на місяць.
 3. Якщо клієнт бажає стати дилером, йому слід зареєструватися в компанії «Автосклоцентр» і протягом 2-х місяців вийти на оборот з компанією, вказаний в п. 2.
 4. Якщо місячний оборот зареєстрованого дилера з компанією «Автосклоцентр» протягом 2-х місяців опуститься нижче вказаного в п. 2, тоді дилер буде автоматично переведений в категорію роздрібних клієнтів.
 5. Дилери, що працюють на довгостроковій основі з компанією «Автосклоцентр», мають право розраховуватися за отриманий товар в кінці кожного робочого тижня поточного місяця (у випадку, якщо дилером вчасно не погашений кредит, відпуск товару дилера припиняється до погашення кредиту). Іншим дилерам товар відпускається на умовах стопроцентної передоплати.


Реєстрація нового дилера: 

Для того, щоб пройти реєстрацію, необхідно: 

 1. Відішліть запит на сторінці контактів.
 2. Роздрукувати отриманий дилерский договір у 2-х примірниках, підписати та завірити його печаткою.
 3. Передати в Центральний офіс компанії «Автосклоцент» наступні документи:
  • оригінали дилерського договору в 2-х примірниках;
  • копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи або СПДФЛ;
  • копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номера;
  • копію свідоцтва платника єдиного податку (для платників єдиного податку).


Умови з повернення товару дилерами: 

 1. Дилер компанії «Автосклоцентр» може повернути отриманий товар протягом 24 годин після його отримання без будь-яких утримань.
 2. Якщо ділер повертає отриманий товар у термін від 1-го до 7-ми календарних днів після його отримання, товар приймається з утриманням 10% від його вартості.
 3. Після закінчення 7-ми дней з моменту придбання дилером товару, такий товар поверненню та обміну не підлягає.
 4. При виявленні заводського браку (невідповідності розмірів, дефектів і т. п.) дилер може повернути товар на склад, де він його отримував, протягом 15 днів з моменту отримання. Працівник компанії «Автосклоцентр», що приймає у дилера повернений товар, повинен переконатися в тому, що товар є бракованим. В іншому випадку товар вважається проданим і претензії від дилера не приймаються. Товар може бути повернений тільки в товарному вигляді зі збереженням наклейки компанії «Автосклоцентр» (без клею, подряпин і т.д.).