Встановлення автобусного скла

Автомобілі з вклеєним автосклом становлять переважну частину сучасного автомобільного світу. Довірте ремонт свого автомобіля нашим фахівцям. Співпраця з провідними світовими виробниками автоскла, професійні майстри, застосування фірмових витратних матеріалів, неухильне дотримання всіх технологій і багаторічна практика роботи дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам якісне автоскло і професійну установку.

читати далі
Ремонт сколів і тріщин автоскла

За останні кілька років можливості ремонту автоскла вийшли на новий рівень. Тепер скол — не привід для обов’язкової заміни лобового автоскла. Досвідчені фахівці можуть усувати тріщини, що поширюються більш ніж на 15 см, навіть якщо вони виникають повторно. Процедура здійснюється без демонтажу, займає від півтора до декількох годин.

 

читати далі

Полірування автомобільного скла та оптики

В процесі експлуатації автоскло Вашого автомобіля зношується, тому що безпосередньо взаємодіє з навколишнім середовищем. Зустрічний вітер на автошляхах здіймає з дорожнього покриття дрібні тверді частинки та пил, котрі навіть на незначній швидкості Вашого авто безжально впливають на вітрове скло як наждачний папір. Свій згубний вплив на скло додають двірники для очищення скла, які Ви вмикаєте за негоди. Все це з часом призводить до помутніння скла, зниження видимості і підсилення розсіювання світла, що в свою чергу позначається на безпеці і загальному стані водія, стомленні його очей від перебування в постійній напрузі.

 

читати далі


Повний ремонт кузова

Ремонт кузова автомобіля включає в себе кілька напрямків усунення дефектів на одному з основних елементів конструкції авто. Почнемо з того, що ремонт кузова підрозділяється на повний ремонт і локальний ремонт кузова, коли ви приводите в порядок окремі деталі кузова.

читати далі