Полірування автомобільного скла та оптики

В процесі експлуатації автоскло Вашого автомобіля зношується, тому що безпосередньо взаємодіє з навколишнім середовищем. Зустрічний вітер на автошляхах здіймає з дорожнього покриття дрібні тверді частинки та пил, котрі навіть на незначній швидкості Вашого авто безжально впливають на вітрове скло як наждачний папір. Свій згубний вплив на скло додають двірники для очищення скла, які Ви вмикаєте за негоди. Все це з часом призводить до помутніння скла, зниження видимості і підсилення розсіювання світла, що в свою чергу позначається на безпеці і загальному стані водія, стомленні його очей від перебування в постійній напрузі.

 

Тому ми радимо не економити на Вашій безпеці та безпеці пасажирів, що перебувають з Вами в дорозі, і регулярно полірувати автоскла свого транспорту! Завдяки цьому автоскло буде ідеально прозорим і бездоганно гладким. Звичайно, полірування автоскла не усуне серйозні дефекти, наприклад, великі тріщини і сколи. У таких випадках ми рекомендуємо виконати відновлення скла, відремонтувавши його і повернувши йому первозданний вигляд.

 

Полірування автоскла дуже відповідальний процес через можливість легкої зміни форми рель’єфу скла, що в свою чергу формує оптичні спотворення проглядовості, та утворення ділянок з ефектом лінзи. Тому так важливо звертатися до професіоналів.

 

Полірування фар і оптики

 

В процесі експлуатації автомобіля, на жаль, неминуча втрата прозорості фар. На скло згубно впливають перепади температур, агресивне зовнішнє середовище, дрібні відколи й подряпини і навіть занадто часте відвідування авто мийок. Фари мутніють, і зовнішній вигляд Вашого автомобіля втрачає привабливість. Крім цього погіршуються оптичні властивості фар, світло стає млявим, мутним, розсіяним, такі фари більшою мірою засліплюють водіїв зустрічних автомобілів. Особливо це стосується фар оснащених ксеноновими лампами.

 

Полірування фар дозволяє відновити зовнішній вигляд і оптичні властивості пластикових розсіювачів. У нас ця процедура виконується за допомогою професійного інструменту та з застосуванням спеціальних абразивних матеріалів і полірувальних паст.